CO MĚ BAVILO

OBECNÁ ŠKOLA K NAROZENINÁM ZDEŇKU SVĚRÁKOVI

Artinii ve spolupráci s jeho synem Janem Svěrákem, režisérem a držitelem Oscara, uspořádali celosvětovou jednodenní událost - promítání filmu Obecná škola v den 80. narozenin Zdeňka Svěráka.

JOHN MATTONE

John Mattone je celosvětově uznávanou osobností a nesmírně váženým koučem TOP lídrů. Osobní kouč Steva Jobse. Dokáže posílit vnitřní já lídrů a rozvinout jejich talenty, díky čemuž jsou pak schopni významným způsobem zlepšit svůj osobní a pracovní život. John Mattone je jspěšný podnikatel a filantrop. 

DEEPAK CHOPRA

Deepak Chopra je světovou autoritou v oblasti výživy, zdravého života a osobního rozvoje. Základním pilířem našeho zdraví je propojení mysli a těla a péče o jejich rovnováhu, díky které dosáhneme fyzického uzdravení i psychické pohody.

#JEDENKRÁT

#Jedenkrát.cz je unikátní koncept otevřených setkání inspirativních osobností z různých oblastí života. Chceme inspirovat, informovat, diskutovat. Otevřeme laboratoř nápadů, názorů, trendů, konceptů, přístupů, metod.

DAN MILLMAN

Americký světový šampion v atletice, instruktor bojových umění, universitní profesor a autor mnoha knih. Po intenzivním, dvacetiletém duchovním hledání se Danovo učení zformovalo do Cesty pokojného bojovníka, jehož filozofie se stala životním stylem milionů lidí na celém světě. 

FUTURE PORT PRAGUE

Future Port Prague je mezinárodní futuristický festival a odborná konference, na které se seznámíte s nejnovějšími technologickými trendy, měnícími byznys i život každou pikosekundou.

RAYMOND MOODY

Americký průkopník vědeckého zkoumání otázky, která lidstvo zajímá po celou dobu jeho existence: Končí život naší fyzickou smrtí? Dr. Moody k danému tématu přistupuje striktně vědecky, bez jakékoliv snahy po senzaci. Osobně se setkal s několika tisícovkami lidí, kteří přežili svou klinickou smrt a měli osobní zážitek blízkosti smrti.

MYŠLENÍ PRVNÍ LIGY

Cyklus inspirativních a motivačních setkání, která pomáhají lidem aktivovat, uchopit a rozvíjet svůj talent. Spíkři a jejich hosté nabízejí nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé.

BIOSUMMIT

Mezinárodní konference o ekologickém zemědělství, na které se setkávají aktéři EZ z ČR i ze zahraničí. Cílem konference je propojit klíčové osobnosti z řad zemědělců, politiků, obchodníků, oborových organizací, vědeckých pracovníků a zástupců médií a podnítit výměnu názorů a zkušeností mezi nimi.

FLOWEE.CZ

Nový internetový magazín flowee.cz čtenářům nabízí témata, která podporují ideu „smart living“. Orientuje se zejména na osobní rozvoj a „chytrý“ životní styl. Flowee.cz se tak stává tím správným místem, kde se v šesti rubrikách Fit, Life, On Air, Woman, Eco a Esprit dozvíte, že změna nestojí nic než zamyšlení se nad tím, proč a jak věci dělat jinak.

ŠIVOVO KOLO ŽIVOTA

Vlastní autorské představení, tedy představení, které bylo jako celek realizováno společností Felicius. Multimediální projekt se prolíná více žánry – jsou zde zastoupeny obory divadlo, tanec, film, výtvarné umění, hudba.

PRAŽSKÉ BRÁNY

Multižánrový projekt, který prezentuje různé pohledy na jednotlivé oblasti života, představuje české a zahraniční osobnosti z oblasti kultury, filozofie či vědy, nabízí inspirativní akce a zážitky. Pražské Brány jsou nejdůležitější aktivitou společnosti Felicius.