OČIMA DRUHÝCH

"Ctirad mění aktivně svět kolem sebe. Jsem rád, že mohu alespoň občas s ním v tom světě pobýt, je to svět plný pozitivní energie."
Libor Witassekzakladatel DC Vision
"Ctirad je skvělý osvětlovač. Zaměřuje jevištní lampy na lidi, kteří přinášejí nové hodnoty. Hodnoty odlišné od starého, na byznys zaměřeného světa. Hodnoty, které nás snad někdy zachrání před námi samotnými."
Jannis Samaraspředseda představenstva a CEO skupiny Kofola
"Ctirad o sobě říká, že sám nic moc neumí, jen dává zajímavé a potřebné lidi dohromady. Dělá to však tak dobře, že v tomto svém oboru dosahuje mistrovství."
Jan Svěrákrežisér a scenárista
"Když za něčím stojí Ctirad, automaticky vím, že to bude velká a dobrá věc. Ctirad má dar od Boha velmi přínosným způsobem propojovat lidi. Dělá to úplně přirozeně a okouzluje (nejen mě) svým klidem, nadhledem, dobrou náladou a novými, často neuvěřitelnými nápady, které se záhy stávají realitou. A tak se vždy těším na nové projekty, pod kterými je Ctirad podepsán a stejně tak mám ráda i osobní setkání nejen se Ctiradem, ale i s jeho báječnou ženou Janou."
Hanka Zemanovánezávislá odbornice na biopotraviny a autorka Biokuchařky
"Ctirad je vizionář, schopný podnikatel, organizátor těch nejúspěšnějších veletrhů a vystoupení světových osobností nabízejících nejrůznější pohledy na současný komplikovaný svět a životní filosofie. Je mi ctí být součástí některých z jeho projektů a moc se těším na všechny další. Ctirade, díky."
Margit Slimákováspecialistka na zdravotní prevenci a výživu
"Ctirad je propojovatel se široce otevřeným srdcem. Přijímá svět v celé jeho pestrosti a umí stejně vlídně a s pochopením jednat s největším ezoterikem i s nějvětším bussinesmannem. Na lidech i událostech vždycky vidí vždy spíš to lepší. Nehledá to, čím by se vymezil vůči druhým a co ho od nich odlišuje, ale naopak to, co ho s druhými spojuje. Podle mě se mu to daří nejen na Festivalu Evolution a mnoha dalších pracovních aktivitách, ale i v jeho osobním životě."
Petra Kruntoradovázakladatelka a šéfredaktorka Pravého domácího časopisu
"Děkuji Ti Ctirade, že jsi! Svou skvělou prací umožňuješ otevírání mnoha srdcí v naší zemi."
Tomáš Jendřejekčlen představenstva skupiny Kofola
"Děkuji Ctiradovi a jeho týmu za úžasnou dávku energie a profesionalitu při pořádání tolik potřebných programů vedoucích k osobnímu a následně celospolečenskému rozvoji v naší krásné koltině. Děkuji a přeji vám mnoho úspěchů do budoucna.“
Jiří Pavlíček leader, podnikatel, ideátor
"Ctirad je ten, který dostává do České republiky ty nejlepší lidi ve svých oborech, pořádá výborné festivaly, akce a konference, ale hlavně je výborným člověkem."
Jan Mühlfeitglobální stratég, mentor, kouč
"Festival Evolution a Bio styl, který je Ctiradovým nejrozmazlenějším dítětem, je pro mě i moji firmu vždy nejlepší akcí roku v české kotlině. Již přes 10 let se pravidelně účastníme jako vystavovatel a akci si nelze vynachválit. Péče autora nese svoje ovoce."
Tereza Havrlandovázakladatelka firmy Lifefood

 

S hlavou v oblacích, ale nohama na zemi...