VÁŠEŇ PRO TO, 

CO KAŽDÝ DEN

DĚLÁTE...

O MNĚ

Dlouhodobě se věnuji tématům, která podporují kreativitu, myšlenkovou inspiraci a duchovní růst. Neustále hledám a nacházím vize a zajímavé projekty, které mohou ozdravit naši společnost. V osobním i profesním životě se zaměřuji na provázanost těla a mysli, jejichž soulad nám umožňuje komplexní pohled na člověka a jeho aktivity.  Na svých cestách po světě jsem objevil a poznal mnoho funkčních metod a principů, které se díky této propojenosti mohou stát plnohodnotnou součástí osobnosti a vést k úspěchu. Lidé by měli tuto provázanost objevit a následně ji respektovat, k tomu se jim snažím pomoci svými aktivitami.

CO MĚ BAVÍ | moje projekty

FESTIVAL EVOLUTION

Největší středoevropský festival se zaměřením na zdraví představuje trendy v oblasti zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO a novinky v oblasti osobního či duchovního rozvoje.

ARTINII

Měníme paradigma distribuce a komunikace filmů a umění. Online nástroj, který zjednoduší cestu všech forem umění k divákům. Pomůže našemu výkonnému týmu analyzovat rozsáhlá data a využít skvělé nápady k tomu, aby se umění dostalo k lidem, kteří ho chtějí, stejně jako divákům najít ten správný film či show, které je zajímají.

MYTITLE

Mytitle je program, který všem kreativcům, podnikatelům, umělcům, obecně lidem s nápadem, umožňuje velmi rychle a jednoduše získat důkaz o autorství jejich díla či nápadu. Takový důkaz má podobu záznamu postaveného na technologii tzv. blockchainu, tedy neměnném a trvalém řetězci bloků, s nímž pracují například kryptoměny. Mytitle navíc využívá tzv. kryptografické hašování, čímž chrání osobní údaje a soukromí klienta. 

BFLOW

Bflow je kreativní agentura, která pomáhá klientům dosahovat skvělých a měřitelných výsledků. Identifikuje problémy a následně navrhuje nová řešení. Od efektivního online marketingu až po organizaci eventů.

TÝDEN INOVACÍ

Týden inovací je každoročně největší celorepublikovou událostí k podpoře inovací. Součástí je mezinárodní konference Týdne inovací, Inovační veletrh a dalších více než 100 doprovodných událostí napříč Českou republikou.

ODEMYKÁNÍ DĚTSKÉHO POTENCIÁLU

Unikátní seminář pomáhá dětem pochopit, jaké jsou jejich individuální talenty a odhaluje možnosti, jak je využívat. A to jak během studia, tak v osobním a později i pracovním životě. Pokud totiž dojde k propojení talentů s tím, co člověka baví, naplňuje, souzní s jeho hodnotami, v čem se chce a může zlepšovat, tak nalezne oblast, v níž bude úspěšný a ve které bude vynikat.

TAJEMSTVÍ A SMYSL ŽIVOTA

Tajemství a smysl života je jeden z nejambicióznějších audiovizuálních projektů posledních let. Spojuje v sobě hraný a dokumentární film, točí se v rozmanitých lokacích a snímek čeká náročná triková postprodukce.

CO PODPORUJI

FELICIUS

Specializujeme se na eventy a marketing v oblasti Open Minds. Zajišťujeme organizaci přednášek, seminářů, workshopů, veletrhů, odborných konferencí, kulturních a společenských akcí.

ŠŤASTNÉ ČESKO

Nadační fond Šťastné Česko na podporu myšlenky hrubého domácího štěstí. Dali jsme si deset let na to, abychom vytvořili vlnu a zaplavili naši zemi štěstím. Naše mise je do roku 2025 zdvojnásobit štěstí u nás, sledovat český index štěstí a vyhodnocovat jej.

FOTOGALERIE

NÁDHERNÉ KRAJINY SE SILNOU "ENERGIÍ MÍSTA" PODLE PAVLA KOZÁKA

Proč se někde cítíme unaveni a jinde nabití energií? Na festivalu Evolution poznáte někoho, kdo zná odpověď.…

EVOLUTION: JARNÍ NÁŠUP NOVÉHO SVĚTA

Pár jarních akcí, na kterých byste neměli chybět. Milí čtenáři „média Nového světa“, rád bych vám dal…

MARIAN JELÍNEK A TEORIE O ZÓNĚ

O člověku, který Jaromíru Jágrovi řekl, co je flow. Osobností, která mi pravidelně připomíná, jak si dobít baterky,…