TÝDEN INOVACÍ

Týden inovací je každoročně největší celorepublikovou událostí k podpoře inovací. Tento ročník byl zahájen hlavní událostí dne 14. května ve Foru Karlín v Praze a během celého týdne až do 20. května poskytl návštěvníkům více než 100 doprovodných událostí napříč Českou republikou.

Pořadatelskou organizací je již třetím rokem European Leadership & Academic Institute (ELAI) se sídlem v Praze. Naše agentura se podílela na zajištění produkce mezinárodní konference a veletrhu ve Foru Karlín.

HLAVNÍ UDÁLOST TÝDNE INOVACÍ 14. 5. 2018

Speciální host: robotka Sophia společnosti Hanson Robotics! Nejvyvinutější humanoidní robotka se státním občanstvím a první inovační šampionka OSN!

Mezinárodní konference
Inspirativní nápady pro váš firemní a profesní růst představili zástupci inovativních firem z USA, Hongkongu, Švýcarska, Izraele, Nizozemí, Švédska a České republiky.

Inovační veletrh se semináři
Mohli jste vidět prezentace zahraničních inovačních hitů jakými jsou třeba svítící rostliny od nizozemského startupu Living Lights nebo robotický skeleton izraelského startupu ReWalk, který si vyzkoušel i americký prezident Barack Obama. Vychutnat jste si mohli třeba drink namixovaný robotickým barem. Na vlastní oči jste mohli spatřit nejvíce elegantní elektromobily na trhu, zažít jste mohli tu nejvěrnější virtuální realitu, objevit novinky více než 100 vystavovatelů na poli inovací a získat nové kontakty i dodavatele inovativních služeb a produktů. Aby toho nebylo málo, mohli jste navštívit také odborné inspirativní semináře v oblasti inovací.