Festival Evolution

Zpět
Sdílejte tento článek:

Festival Evolution není klasickým veletrhem, jsou to především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Festival vyrostl z pěti veletrhů, jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biozemědělství nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky.

Festival Evolution propojuje pět samostatných sekcí:

  • BIOSTYL
  • ZDRAVÍ
  • ECOWORLD
  • ALTERNATIVA
  • INSPIRACE

Biostyl je věnován certifikovaným bioproduktům, Zdraví přináší novinky z oblasti zdravých potravin a přírodních produktů, Inspirace představuje nové trendy v oboru osobnostního rozvoje, Ecoworld prezentuje ekologicky šetrné výrobky a služby a Alternativa se zaměřuje na sféru duchovní.

Více informací na www.festivalevolution.cz